O nás

ZOXIO je inovativní mladá společnost působící v Česku a Slovensku, specializující se na poskytování hostingových služeb v plně cloudovém prostředí. Vedle toho se také věnujeme vytváření desktopových, mobilních a webových aplikací. Kromě toho nabízíme další služby jako je housing, IaaS a K8s.

Mládí

Jsme mladí, známe trendy a umíme s nimi zacházet tak, abychom byli lepší, než kdejaká konkurence. V mládí je síla.

Inovace

Máme za sebou spousty projektů. Víme, co přesně potřebujete pro pohodové a efektivní využívání služeb. Inovujeme kde se dá.

Dostupnost

Nejsme gigantická korporace. Chceme a můžeme si ceny veškerých služeb nastavit tak, aby byly pro Vás přívětivé. Cena je důležitá.

Výkon

Pracujeme efektivně a poskytujeme služby s nejvyšším možným výkonem. Žádné kompromisy.

Na co se můžete těšit

Připravujeme pro Vás 6 základních služeb. Jistě si vyberete i Vy.

Hosting

Přehledná a uživatelsky přívětivá administrace. V nabídce nalezente VPS, VDS, Web i Game hosting. Systém, který je pro každého, ať jste začátečník nebo administrátor firemní infrastruktury.

Domény

Hosting bez možnosti registrace nebo převodu domény není hosting. Nabízíme podporu pro deset nejčastěji používaných domén 1. řádu. Jejich bezproblémové objednaní i následnou správu.

Cloud

Cloudové řešení pro osobní i firemní účely. Zbrusu nové funkce, možnosti a propracovaný systém. Sdílení souborů, online úprava dokumentů, videopřednášky, hlasová komunikace a mnohem více.

Housing

Máte-li vlastní fyzické vybavení a hledáte vhodné datové centrum pro housing. Nabízíme prosotry od 1U, až po celé serverové racky. Plnohodnotně vybavené datové centrum, certifikované TIER III.

Web na míru

Aplikace pro vývoj webových prezentací. Přívětivý administrační panel pro objednávku a komunikaci ohledně Vašeho nové webu. Umíme vše, na co si vzpomenete.

Aplikace na míru

Aplikace pro vývoj desktop a mobilních aplikací. Přehledný administrační panel pro objednávku a komunikaci ohledně Vaší nové aplikace. Umíme cokoli, na co si vzpomenete.

Aktivace služeb

Aktivace většiny služeb ZOXIO proběhne po úspěšném dokončení příprav a příslušném testovacím období.